Sela Duası Sesli Dinle ve Meal

Android için Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.6 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Prens
Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızda ücretsiz olarak yükleyip kolayca kullanabileceğiniz bir uygulama olan Sela Duası Sesli Dinle ve Meal android uygulaması Sela duasının okunuşu ve anlamını içeriğinde barındırmaktadır.

Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızda ücretsiz olarak yükleyip kolayca kullanabileceğiniz bir uygulama olan Sela Duası Sesli Dinle ve Meal android uygulaması Sela duasının okunuşu ve anlamını içeriğinde barındırmaktadır. 

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz uygulama Müslüman cenaze duyurusundan önce veya her haftanın cuma günü Cuma namazının vaktinden kırk beş dakika kadar öncede insanları bir nevi uyarmak, haberdar etmek maksadı ile okunan güzel bir duadır. Kandil geceleri yatsı namazından önce ve Perşembe akşamları yatsı namazından önce de okunan dua bizleri manevi atmosferde değişik duygulara sürüklemektedir. Uygulamayı bir kez indirdikten sonra tekrar dinlemek için internet bağlantısına ihtiyaç duyulmamaktadır. Selanın sesli okunuşu ve Türkçe meali bulunan uygulamaya mutlaka göz atmalısınız. 

Sela Duası Sesli Dinle ve Meal indir